Kask CT Wide Brim Cap czarny
Warianty:
Już od:
Cena:
2999,00PLN
Ilość:
szt.
Kask jeździecki CT Wide Brim marki Cavalleria Toscana w kolorze czarnym z czarnym logo CT 


Zaprojektowany we współpracy ze znanym producentem kasków do różnych dyscyplin sportowych, firmą Kask, CT Wide Brim Cap marki Cavalleria Toscana to bezpieczna ochrona głowy jeźdźca. Sprzęt jeździecki wykonany we Włoszech łączy w sobie optymalne bezpieczeństwo jazdy konnej, włoski design i niezwykłą funkcjonalność. Zastosowane materiały zapewnią komfortowy trening oraz udane starty w konkursach hippicznych.

Wykonany z ultra wytrzymałej, odpornej na uderzenia, lekkiej skorupy ABS.

Pokryty odporną na uszkodzenia tkaniną tekstylną, wodoodporną i łatwo zmywalną.

Wewnętrzna warstwa ze spienionego polistyrenu o 3 poziomach gęstości, amortyzująca wstrząsy,  niezwykle lekka i o właściwościach termoizolacyjnych (stała temperatura głowy).

Oddychająca i miękka wyściółka wewnętrzna wykonana z 100% wełny merino, naturalnego włókna o właściwościach antybakteryjnych i doskonałych właściwościach termoregulacyjnych.

Paski podbródkowe z ekoskóry, łatwej do utrzymania w czystości i o parametrach hipoalergicznych.

Opatentowany przez firmę KASK samodopasowujący się do głowy system regulacji FIT (po raz pierwszy na rynku jeździeckim), pokryty karbonem, delikatnie opasujący głowę jeźdźca i optymalnie ochraniający  w razie upadku.

Szeroki, elastyczny i wytrzymały daszek z tworzywa sztucznego, optymalnie osłaniający twarz w czasie upadku, a na co dzień doskonale chroniący przed słońcem.

Silikonowy logo CT oraz napis Cavalleria Toscana w kolorze czarnym nad daszkiem.

Waga całkowita:
570g

Kask dostępny w rozmiarach: od 50cm do 63cm

Rozmiary skrajne na zamówienie.
Czas realizacji zamówienia w zależności od dostępności u producenta.

Podobne do