Damskie bryczesy konkursowe Cavalleria Toscana. Białe spodnie startowe.

   Salon Koński Świat oferuje spodnie do jazdy konnej dla Pań renomowanej włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana w różnych modelach i kolorach. Czytaj dalej...


   Do startów w konkurencji skoków dopuszczony jest, oprócz koloru białego, kolor jasnobeżowy.  Cavalleria Toscana proponuje amazonkom piękny kolor kremowy, który doskonale harmonizuje z kolorami fraków konkursowych tej marki jeździeckiej.

   Wszystkie dostępne u nas bryczesy damskie zostały wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Są to materiały przede wszystkim oddychające, czyli odprowadzające wilgoć powstałą podczas wysiłku na zewnątrz i przeciwwiatrowe, czyli chroniące rozgrzane mięśnie przed wychładzającym działaniem wiatru. Muszą być też bardzo elastyczne, ponieważ bryczesy powinny przylegać do ciała. Dół nogawki tych spodni wykończony jest niezwykle elastycznym materiałem, który ułatwia ich wkładanie i  nie uwiera jeźdźca nawet w bardzo dopasowanych butach jeździeckich.        

   Bryczesy (w zależności od konkurencji, którą uprawiamy) mogą posiadać pełny lej lub lej kolanowy, tzw. półlej. Lej znajduje się na tej części spodni, która przylega do siodła. W spodniach przeznaczonych do konkurencji ujeżdżenia, gdzie cały czas należy siedzieć w siodle w tzw. pełnym siadzie, stosuje się pełny lej, który znajduje się na pośladkach, ciągnie się przez wewnętrzną część uda, kolana i łydki i chowa się pod czapsem. W konkurencji skoków przez przeszkody jeździec pokonuje parkur w większości w półsiadzie, więc w takich bryczesach lej potrzebny jest tylko na wewnętrznej stronie kolan. Wbrew powszechnemu mniemaniu jeździec nie trzyma się na koniu dzięki przyciśnięciu kolan do siodła, ale dzięki wypracowanej podczas treningu równowadze i poddaniu się ruchowi konia. Lej w spodniach do jazdy konnej tej marki to nowoczesny tzw. grip silikonowy, wzorem nawiązujący do logo Cavalleria Toscana lub najnowszej kolekcji tej firmy -  Revolution. 
 
   Dwa razy do roku pojawiają się nowości, na wiosnę i na jesieni.

   Salon Koński Świat organizuje liczne akcje promocyjne związane z tą ekskluzywną, techniczną marką jeździecką. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
798PLN 1589PLN