Męska kurtka do jazdy konnej Cavalleria Toscana. Męska kurtka jeździecka. 

  Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników. Każdy odpowiedzialny jeździec zadba więc najpierw o swojego wierzchowca, a mniejszą uwagę poświęci swoim mokrym plecom. Szczególnie istotne  jest, by cały nasz strój od pasa w górę, a więc także kurtki, niezależnie od pory roku, były z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Powinny być oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe. Czytaj dalej...

  Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest ta włoska odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody, ale przede wszystkim muszą być praktyczne . Znajdujemy tu więc kurtki bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle , mięsiste wełny łączone z softshellem  (kolekcje zimowe przychodzące już w połowie września), ale też lekkie kurtki bez podszycia , cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 
  Wszystkie kurtki Cavalleria Toscana cieszą się u nas niezwykłym powodzeniem.
  Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów Powinny być oddychające, przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe. Wszystkie kolekcje tej znanej już na całym świecie marki jeździeckiej uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania z materiałów o wysokich parametrach technicznych  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych,  nie związanych z jeździectwem.
Filtry
572PLN 1849PLN