Męska bluza jeździecka Cavalleria Toscana.  Bluza treningowa dla jeźdźca. Męski funkcjonalny softshell do jazdy konnej.

  Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników i odpowiedzialny jeździec zadba najpierw o swojego wierzchowca, mniejszą uwagę poświęcając swoim mokrym plecom. Szczególnie istotne więc jest, by cały strój jeździecki  od pasa w górę, a więc wszystkie bluzy, niezależnie od pory roku, były z materiałów o wysokich parametrach technicznych.  Bluzy treningowe muszą być  oddychające, czyli odprowadzające na zewnątrz wilgoć powstała podczas treningu,  przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru i przeciwdeszczowe. Cavalleria Toscana proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.
   
  Softshelle, dostępne prawie w każdej kolekcji, mogą pełnić rolę lekkich kurtek.
 
 Bluzy doskonałej jakości bawełny, obecne w niektórych kolekcjach są zwykle zaopatrzone w kaptury. Wszystkie kolekcje tej znanej już na całym świecie marki jeździeckiej uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania z materiałów o wysokich parametrach technicznych  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych,  nie związanych z jeździectwem. 
 
  Odzież jeździecka
Cavalleria Toscana wykonana jest z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów. Jeźdźcy ubrani w odzież tej firmy wyróżniają się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały  świetnie prezentują na zdjęciach z zawodów.

   Salon Koński Świat ,
który jest dystrybutorem tej marki, organizuje liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
539PLN 1349PLN