Koszulki polo i Tshirt Cavalleria Toscana. Koszulki treningowe Cavalleria Toscana.
  
  Ta włoska marka proponuje damskie polo i Tshirt wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Są one oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz,   przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Cavalleria Toscana proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.
  Wszystkie kolekcje tej znanej już na całym świecie marki jeździeckiej uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych,  nie związanych z jeździectwem. Są bardzo rozpoznawalne przez umieszczone na nich  logo Cavalleria Toscana.

  Salon Koński Świat , który jest dystrybutorem tej marki, organizuje liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
288PLN 549PLN
Copyright by Cavalleria Toscana, 2019. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller