Damska koszula startowa. Koszula konkursowa Cavalleria Toscana.  

  Jak w każdym innym sporcie koszule konkursowe Cavalleria Toscana wykonane są z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Czytaj dalej...    Są to koszulki oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz; przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczają wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Ta włoska marka jeździecka proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.

   Koszule startowe mogą mieć krótki lub długi rękaw. Długi rękaw jest teraz bardziej popularny wśród jeźdźców startujących w zawodach indoor (halowych) i outdoor (otwartych), gdyż w okresie letnim chroni skórę przed promieniami UV, a ponadto koszulka startowa z długim rękawem jest bardziej praktyczna przez cały rok. Wedle ostatnich trendów mody jeździeckiej jest też uznawana za bardziej elegancką.

   
Koszulka startowa damska jest często ozdobiona wstawkami z innego materiału. Zwykle jest w kolorze białym, ale bywają też koszule startowe w kolorze granatowym , beżowym, różowym czy nawet dwukolorowe. Cavalleria Toscana proponuje bardzo duży wybór modeli bluzek konkursowych w swych niezwykle dopracowanych, minimalistycznych i bardzo technicznych kolekcjach. Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  w Salonie Koński Świat uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
 
   Dwa razy do roku pojawiają się nowości, na wiosnę i na jesieni.
 
   Salon Koński Świat organizuje liczne akcje promocyjne. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
356PLN 899PLN