Golfy treningowe do jazdy konnej
. Damskie golfy techniczne.
 
  Proponowane przez tę włoską markę damskie golfy do jazdy konnej są wykonane przede wszystkim z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Są one oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, bo nie przepuszczają wiatru, by mięśnie się nie wychłodziły i czasem przeciwdeszczowe. Modele bywają wykonane z kilku rodzajów materiałów. Oprócz materiału technicznego znajdziemy w nich dodatki z wełny lub bawełny. Techniczna odzież  Cavalleria Toscana proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV. Czasem okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.
   Wszystkie kolekcje jeździeckie tej znanej już na całym świecie marki jeździeckiej uwzględniają najnowsze tendencje mody, a techniczne ubrania mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych,  nie związanych z jeździectwem. Zwykle zaopatrzone są w logo Cavalleria Toscana.
Dwa razy do roku pojawiają się nowości, na wiosnę i na jesieni.
 
  Salon Koński Świat ,
który jest dystrybutorem tej marki, organizuje liczne akcje promocyjne tej ekskluzywnej odziezy jeździeckiej.
   Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
449PLN 828PLN
Copyright by Cavalleria Toscana, 2019. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller