Bluza Cavalleria Toscana dla amazonki. Softshell treningowy Cavalleria Toscana. Damska bluza treningowa do jazdy konnej. 

   Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników. Odpowiedzialny jeździec najpierw zadba o swojego wierzchowca, a mniejszą uwagę poświęci swoim mokrym plecom. Dlatego też szczególnie istotne jest, by cały strój jeździecki  od pasa w górę, a więc wszystkie bluzy, niezależnie od pory roku, były z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Czytaj dalej...  
    Bluzy treningowe w każdym sporcie powinny być  oddychające, czyli odprowadzające na zewnątrz wilgoć powstałą podczas treningu,  przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru i czasem przeciwdeszczowe. Cavalleria Toscana proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.

   Softshelle
mogą pełnić też rolę lekkich kurtek. W modelach CT czasem łączone są z wełną lub dzianiną.  Pojawiające sie coraz częsciej  bluzy z  doskonałej jakości bawełny są zwykle zaopatrzone w kaptury.

   Wszystkie kolekcje tej znanej już na całym świecie marki jeździeckiej uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania z materiałów o wysokich parametrach technicznych  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych,  nie związanych z jeździectwem. 

   Odzież jeździecka
Cavalleria Toscana wykonana jest z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów. Jeźdźcy ubrani w odzież tej firmy wyróżniają się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały  świetnie prezentują na zdjęciach z zawodów.

   Salon Koński Świat ,
który jest dystrybutorem tej marki, organizuje liczne akcje promocyjne. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
462PLN 1649PLN