Męska koszula konkursowa z krótkim rękawem. Koszula startowa Cavalleria Toscana dla jeźdźca.
  
  Jak w każdym innym sporcie także koszule konkursowe Cavalleria Toscana wykonane są z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Są to koszule oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz, przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczają wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Ta włoska marka jeździecka proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem. Czytaj dalej... 
  Koszule startowe mogą mieć krótki lub długi rękaw. Długi rękaw jest popularny wśród jeźdźców startujących również w zawodach otwartych , gdyż w okresie letnim chroni skórę przed promieniami UV. Jednak jest spora grupa jeźdźców, którzy preferują koszule startowe tylko z krótkim rękawem.
  Koszule startowe męskie są często ozdobione wstawkami z innego materiału. Bardzo popularne są w kolorze białym, ale bywają też w granacie czy nawet dwukolorowe. Cavalleria Toscana proponuje bardzo duży wybór modeli koszul konkursowych w swych niezwykle dopracowanych, minimalistycznych i bardzo technicznych kolekcjach.
  Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  w Salonie Koński Świat uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
Filtry
305PLN 749PLN