Frak konkursowy męski Cavalleria Toscana. Frak konkursowy dla jeźdźca.

  Frak Cavalleria Toscana to dzieło sztuki włoskich stylistów. To efekt żmudnego upinania na modelu, mistrzostwo kroju i szycia. Jeśli dodamy do tego  jeszcze pracę laboratoriów Cavalleria Toscana, gdzie testom  treningowym poddają się tej klasy jeźdźcy co Scott Brash czy Cathrine Dufour, mamy   pełen obraz zaangażowania tej marki w udoskonalanie odzieży jeździeckiej pod każdym względem. Czytaj dalej...

  Legendarna jest też jakość fraków tej włoskiej marki. Odpowiednio prane (max 30 st.C, bez płynu do płukania tkanin) oraz pozostawione do wyschnięcia na wieszaku długo zachowują kolor, nie deformują się i nie kurczą. Ich wyjątkową zaletą jest elastyczność materiału. Fraki Cavalleria Toscana nie ograniczają w żadnym stopniu ruchów jeźdźca, są jak druga, oddychająca skóra, a zawodnicy świetnie wyglądają  w nich na zdjęciach.
  Możemy zaproponować Panom szeroki wybór kolorów , od bardzo tradycyjnych granatów, czerni i czerwieni aż po eleganckie szarości. Ta włoska marka specjalną wagę przywiązuje do kroju szytych przez siebie ubrań jeździeckich tak, by różnorodność modeli pozwoliła idealnie dopasować frak do figury jeźdźca (na zamówienie fraki z przedłużanymi rękawami).
  Salon Koński Świat, który jest dystrybutorem tej marki, organizuje liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
1400PLN 2490PLN