Damskie kamizelki do jazdy konnej Cavalleria Toscana.  Kamizelki jeździeckie dla amazonek.
 
  Mówi się, że kamizelka to niezbędnik każdego jeźdźca. Podobnie jak bryczesy jest potrzebna w każdej porze roku. Zimą bywa noszona na polar czy softshell, nakładana na kurtkę lub pod kurtkę, a latem okazuje się niezastąpiona po wieczornym treningu. Podczas  zawodów kamizelki bywają noszone nawet na frak konkursowy. Szczególna popularnością na zawodach cieszą się cienkie kamizelki, noszone pod kurtką lub frakiem, w których liderem jest włoska marka Cavalleria Toscana. Niezależnie od pory roku kamizelki powinny być wykonane  z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Powinny być oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni , a czasem bywają też przeciwdeszczowe .
  Cavalleria Toscana  proponuje kamizelki o różnej grubości,  z kapturami lub ze stójką, zapinane na suwak z zawieszką w kształcie logo firmy. Ta włoska marka jeździecka posiada własne laboratoria, w których najlepsi światowi jeźdźcy testują odzież treningową i konkursową pod względem  jakości materiału i praktycznego, wygodnego kroju, umożliwiającego optymalny trening. CT szuka nieustannie najlepszych rozwiązań dla stroju jeździeckiego.
    Salon Konski Świat organizuje liczne akcje promocyjne tej marki jeździeckiej , nie związane z kolekcjami sezonowymi, a raczej inspirowane wydarzeniami z kalendarza jeździeckiego. 
   Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
1090PLN 1690PLN
Copyright by Cavalleria Toscana, 2019. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller