Kamizelka Cavalleria Toscana dla amazonki. Damska kamizelka jeździecka.

   Mówi się, że kamizelka to niezbędnik każdego jeźdźca. Podobnie jak bryczesy jest potrzebna w każdej porze roku. Czytaj dalej...

   Zimą bywa noszona na polar czy softshell, nakładana na kurtkę lub pod kurtkę, a latem okazuje się niezastąpiona po wieczornym treningu. Podczas  zawodów kamizelki bywają noszone nawet na frak konkursowy. Szczególna popularnością na zawodach cieszą się cienkie kamizelki, noszone pod kurtką lub frakiem, w których liderem jest włoska marka Cavalleria Toscana. Niezależnie od pory roku kamizelki powinny być wykonane  z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Powinny być oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni , a czasem bywają też przeciwdeszczowe .

   Cavalleria Toscana  proponuje kamizelki o różnej grubości,  z kapturami lub ze stójką, zapinane na suwak z zawieszką w kształcie logo firmy. Ta włoska marka jeździecka posiada własne laboratoria, w których najlepsi światowi jeźdźcy testują odzież treningową i konkursową pod względem  jakości materiału i praktycznego, wygodnego kroju, umożliwiającego optymalny trening. CT szuka nieustannie najlepszych rozwiązań dla stroju jeździeckiego.

   Salon Konski Świat organizuje liczne akcje promocyjne tej marki jeździeckiej , nie związane z kolekcjami sezonowymi, a raczej inspirowane wydarzeniami z kalendarza jeździeckiego. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.

Filtry
719PLN 1629PLN