Akcesoria CT do jazdy konnej dla jeźdźca. Akcesoria do jazdy konnej.

Po pierwsze: rękawiczki do jazdy konnej Cavalleria Toscana. Rękawiczki jeździeckie. 

   Rękawiczki do jazdy konnej  to akcesorium jeździeckie, którego roli nie należy lekceważyć. Zimą chronią ręce jeźdźca przed niskimi temperaturami. Latem nie tylko osłaniają skórę przed promieniami słonecznymi, ale też zapobiegają wysuwaniu się wodzy ze spoconych dłoni. 
  Rękawiczki jeździeckie CT posiadają wzmocnienia ułatwiające trzymanie wodzy między kciukiem a palcem wskazującym i między 4 a 5 palcem. Są uszyte z elastycznego, wytrzymałego, przypominającego zamsz materiału. Należy starannie dobrać rozmiar, gdyż powinny przylegać do dłoni. Rękawiczki CT są tylko w kolorze czarnym. Na zapięciu na nadgarstku znajduje się dobrze widoczne logo Cavalleria Toscana.


Skarpety do jazdy konnej Cavalleria Toscana. Skarpety jeździeckie.
  
   Skarpety jeździeckie
 posiadają zwykle długość do kolan i czasem nazywane są podkolanówkami jeździeckimi. Są długie i powinny być bardzo obcisłe, by dodatkowo przytrzymać na łydce spodnie jeździeckie.
Skarpety jeździeckie Cavalleria Toscanana wykonane są z elastycznej tkaniny o wysokich parametrach technicznych, która ma właściwości antybakteryjne, antyalergiczne i nawet antygrzybiczne.  Są trwałe, kolory nie spierają się i nie deformują. Są oddychające.  Skarpety zimowe CT mają wzmocnioną stopę.
  Skarpety do jazdy konnej CT ulegają modom danego sezonu, gdyż muszą się zgadzać kolorystycznie z tendencjami danego sezonu.   
  Salon Konski Świat, który jest dystrybutorem tej włoskiej marki jeździeckiej, organizuje liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
89PLN 2250PLN