Męska kamizelka do jazdy konnej Cavalleria Toscana. Kamizelka jeździecka.

  Mówi się, że kamizelka to niezbędnik każdego jeźdźca. Podobnie jak bryczesy jest potrzebna w każdej porze roku. Zimą bywa noszona na polar czy softshell, nakładana na kurtkę lub pod kurtkę, a latem okazuje się niezastąpiona po wieczornym treningu. Czytaj dalej...

  Podczas  zawodów ciepłe kamizelki bywają noszone nawet na frak konkursowy. Szczególna popularnością na zawodach cieszą się cienkie kamizelki, noszone pod kurtką lub frakiem, w których liderem jest  Cavalleria Toscana. Niezależnie od pory roku kamizelki powinny być wykonane  z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Powinny być oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni  i oczywiście przeciwdeszczowe . Cavalleria Toscana  proponuje kamizelki w każdej kolekcji, z kapturami lub ze stójką, zapinane na suwak z zawieszką w kształcie logo firmy. Cavalleria Toscana posiada własne laboratoria, w których najlepsi światowi jeźdźcy testują odzież jeździecką tej włoskiej firmy pod względem  jakości materiału i praktycznego, wygodnego kroju, umożliwiającego optymalny trening, szukając ciągle najlepszego rozwiązania dla stroju jeździeckiego.  
  Salon Koński Świat organizuje liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi, a raczej inspirowane wydarzeniami z kalendarza jeździeckiego.  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
823PLN 1190PLN