Kurtka Cavalleria Toscana dla amazonki. Kurtka jeździecka CT. 

   Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników. Każdy odpowiedzialny jeździec zadba więc najpierw o swojego wierzchowca, a mniejszą uwagę poświęci swoim mokrym plecom. Szczególnie istotne jest, by cały nasz strój od pasa w górę, a więc także kurtki były wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Czytaj dalej...
   Powinny być  oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe.

   Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest ta włoska odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody, ale przede wszystkim muszą być praktyczne . Znajdujemy tu więc kurtki do jazdy konnej bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle , mięsiste wełny łączone z softshellem, ale też lekkie kurtki bez podszycia , cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 

   Wszystkie kurtki Cavalleria Toscana cieszą się u nas niezwykłym powodzeniem. Zostały skrojone przez włoskich stylistów, więc układają się idealnie i są niezwykle wygodne.  

   Odzież jeździecka
tej firmy, zaprojektowana i wykonana z niezwykłą starannością wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach.

   Wszystkie kolekcje tej znanej już na całym świecie marki jeździeckiej uwzględniają najnowsze tendencje mody. Ichubrania z materiałów o wysokich parametrach technicznych  mogą być używane rownież w innych sportach oraz wypadach weekendowych,  nie związanych z jeździectwem. 

   Salon Konski Świat organizuje liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi, a raczej inspirowane wydarzeniami z kalendarza jeździeckiego. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
839PLN 2299PLN