Damska koszula startowa z krótkim rękawem. Koszula konkursowa Cavalleria Toscana z krótkim rękawem. 
 
   Jak w każdym innym sporcie koszule konkursowe Cavalleria Toscana wykonane są z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Czytaj dalej...


   Są to koszulki oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz, przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczają wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe.Ta włoska marka jeździecka proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.

   Koszule startowe mogą mieć krótki lub długi rękaw. Jest wiele amazonek, które pod frak konkursowy wybierają koszulkę startową z krótkim rękawem nawet na sezon zimowy. Długi rękaw bywa popularny wśród jeźdźców startujących w zawodach outdoor (otwartych), gdyż w okresie letnim chroni skórę przed promieniami UV.

   
Koszulki startowe damskie są często ozdobione wstawkami z innego materiału. Zwykle są w kolorze białym, ale bywają tez koszule startowe w kolorze granatowym , beżowym, różowym czy nawet dwukolorowe. Cavalleria Toscana proponuje bardzo duży wybór modeli koszul konkursowych w swych niezwykle dopracowanych, minimalistycznych i bardzo technicznych kolekcjach.

   Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  w Salonie Koński Świat uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
 
   Dwa razy do roku pojawiają się nowości. 

   Salon Koński Świat organizuje liczne akcje promocyjne związane z  tą ekskluzywną,  techniczną marką jeździecką.
Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
384PLN 858PLN