Damski frak konkursowy Cavalleria Toscana.  Frak jeździecki dla amazonki marki  Cavalleria Toscana.

   Amazonki, które swą przygodę z końmi traktują poważnie i uczestniczą w zawodach jeździeckich oraz jeźdźcy zawodowi każdej konkurencji mogą w Salonie Koński Świat zaopatrzyć się we fraki Cavalleria Toscana, znane ze swej niezwykłej jakości i trwałości. Czytaj dalej... 
   Odpowiednio prane (max 30 st.C, bez płynu do płukania tkanin) oraz pozostawione do wyschnięcia na wieszaku długo zachowują kolor, nie deformują się i nie kurczą. Ich wyjątkową zaletą jest elastyczność materiału. Fraki Cavalleria Toscana nie ograniczają w żadnym stopniu ruchów jeźdźca, są jak druga, oddychająca skóra, a zawodnicy świetnie wyglądają  w nich na zdjęciach. Możemy zaproponować Państwu szeroki wybór kolorów, od bardzo tradycyjnych granatu, czerni i czerwieni aż po kolory kolekcyjne danego sezonu (błękity, bordo, beże czy szarości). Ta włoska marka specjalną wagę przywiązuje do kroju szytych przez siebie ubrań jeździeckich, a różnorodność modeli pozwala idealnie dopasować frak do figury amazonki.

   Dwa razy do roku pojawiają się nowości , na wiosnę i na jesieni. Salon Koński Świat jest dystrybutorem tej znanej z doskonale skrojonych fraków jeździeckich marki.  Organizujemy liczne akcje promocyjne tej włoskiej odzieży jeździeckiej, które nie są związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
1146PLN 2490PLN