Tech Wool Jersey Sweater czarny
ROZMIAR:
Już od:
1199,00PLN
Ilość:
szt.
EASY CARENO PILLINGBREATHING

Materiał:
#1 Tkanina - przód
76% Poliamid
24% Elastan 

#2 Tkanina - tył i rękawy
100% Virgin Wool


VIRGIN WOOL - najdelikatniejsza wełna otrzymywana z pierwszego strzyżenia młodych jagniąt. Spotkać ją można pod różnymi nazwami - wełna dziewicza, wełna jagnięca lub z ang. lambswool, virgin wool. To najszlachetniejsza odmiana, niezwykle delikatna, posiadająca wszystkie zalety dobrej wełny. 

Jest bardzo cienka i lekka. Cechuje ją duża higroskopijność (podatność na wchłanianie wilgoci), pochłanianie promieni UV, właściwości ognioodporne, a jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Jest też odporna na szybkie pochłanianie zapachów.

Zwierzęta nie cierpią podczas pozyskiwania wełny! Pozyskiwanie wełny odbywa się raz w roku poprzez strzyżenie żywego zwierzęcia.


H2DRY
K-WOOL

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ NA CO DZIEŃ
Owoc wieloletnich badań w laboratoriach Zegna Baruffa, H2Dry to obróbka techniczna, która zapewnia właściwości przędz z czystej wełny, o których nikt nie pomyślałby, że jest możliwa: idealna w sytuacjach, w których wymagana jest wysoka wydajność, ale także idealna odzież na co dzień.

NATURA I BADANIA
Dzięki obróbce powierzchni H2Dry czysta wełna K-Wool może zagwarantować:
- Wysoką oddychalność - wilgoć ciała jest odprowadzana na zewnątrz.
- Naturalna elastyczność - komfort i łatwość noszenia bez kompromisów.
- Niezniszczalne piękno odzieży bez zagnieceń, w każdej sytuacji
- Całkowicie łatwa w pielęgnacji odzież bez zmian po częstym praniu.


MOISTURE MANAGEMENT TEST (MMT)
Zawsze sucha odzież przy skórze, niezależnie od intensywności wysiłku - wilgoć jest odprowadzana do zewnętrznej warstwy materiału.

Nie używać płynu do zmiękczania tkanin – powoduje dużo szybsze przecieranie się materiału oraz pękanie szwów. Płyn pogarsza właściwości techniczne materiałów używanych w odzieży sportowej – niezależnie od dyscypliny.

Prać w pralce w temperaturze 30’C, program delikatny.

Zniszczenia wynikające z używania płynu zmiękczającego nie podlegają reklamacji.