Pasek Women's Elastic Belt w/perforation czarny
Warianty:
Już od:
419,00PLN
Ilość:
szt.
Damski elastyczny jeździecki pasek do bryczesów Women's Elastic Belt w/perforation marki Cavalleria Toscana w kolorze czarnym

Prostota i funkcjonalność to dewiza Cavalleria Toscana przy projektowaniu wszelkich dodatków do odzieży jeździeckiej tej najbardziej znanej na obu półkulach marki. Akcesoria CT są rozpoznawalne nie tylko ze względu na wyjątkowy, włoski szyk, ale też cenione ze względu na wysoką jakość produktów. Są obowiązkowym wykończeniem każdego outfitu jeździeckiego, tak treningowego, jak i przede wszystkim konkursowego. Paski Elastic Belt w żadnym stopniu nie ograniczają ruchu ciała jeźdźca podczas treningu lub przejazdu konkursowego, a jednocześnie nie pozwalają na zsuwanie się spodni do jazdy konnej.


Elastyczny, sztuczny jedwab (rayon) na plecionce z trwałej gumy.

Wykończony z jednej strony elegancką skórzaną, perforowaną końcówką z dziurkami w kolorze czarnym z podszyciem w kolorze białym.

Na drugim końcu paska na skórzanym, czarnym, perforowanym drobno wykończeniu metalowa, oksydowana srebrna klamra w kształcie logo CT z bolcem do zapięcia.

Skórzana szlufka przy klamrze w kolorze skóry.

Pasek w kolorze czarnym.

Materiał:
rayon (sztuczny jedwab)
guma 
skóra naturalna
metal

Konserwacja:
Przecierać wilgotną gąbką zaraz po zabrudzeniu.Elementy perforowane z białym podszyciem w kropki.